Skleníky do všech zahrad


Možná uvažujete o koupi zahradního skleníku a nejste si jisti, který by byl pro vás ten nejlepší. Opravdu se není čemu divit, jelikož trh je poslední dobou velmi dobře vybavený tímto sortimentem. Bohužel ne vždy se ovšem kvalita bude rovnat cenové relaci. Kdo bude koukat pouze na cenu, tak může být velmi brzo překvapený i tím, co si vlastně zakoupil. Není lepší vsadit rovnou na jistotu a zahradní skleník si tak zakoupit přímo od výrobce? Zkuste se na chvíli zasnít o tom, jak by měl váš ideální zahradní skleník vypadat. Věřte tomu, že naše produkty vás mohou mile překvapit a nabídnout vám ještě větší komfort, než si můžete pomyslet.

skleník ze skla

  • Určitě chcete, aby byl stabilní a vydržel vám i několik desítek let. V tomto případě se můžete spolehnout na bytelnou pozinkovanou konstrukci, která je o síle 1,5 – 3 mm. Hodně záleží na tom, jak budou zatíženy jednotlivé části.
  • Ačkoliv sklo je samozřejmě starší a ověřený materiál na výplně, tak se ale úplně se stejnou jistotou můžete spolehnout na polykarbonát. Naše zahradní skleníky vás rozhodně nezklamou. U skleněných verzí tvoří výplň sklo Helios o síle 4 mm. Modernější verze bude tvořit polykarbonát o síle 6 mm s boční pozinkovanou výztuhou. Dobrou zprávou je, že ani jednu výplň není zapotřebí stínit při velkých teplotách, jelikož mají UV filtr, který nádherně rozptýlí paprsky.
  • Tohle ovšem těžko jinde získáte. Pokud se vám bude zdát skleník malý a máte stále ještě volný prostor, tak nemusíte kupovat nový. Všechny naše modely jsou vyrobeny tak že se dají o 0,5m prodlužovat a to celkem bez problémů nebo větších zásahů.

polykarbonátový skleník

Již jste si prohlédli naší základní nabídku? Tak jste si zajisté všimli ještě jedné celkem neobvyklé věci a tou je větrání. Tak samozřejmě to je součástí všech skleníků, ale spíše se podívejte, jakým způsobem jsme větrání vyřešili my. Přesně tak jak to vidíte v prospektech. Dokonalé větrání od hřebene, u většiny skleníků je máte obráceně. A některé typy jsme vybavili větráním i ve dveřích. Je to takto velmi efektivní a skutečně to prospívá vaší úrodě.