Kuchyně, kde vás to bude bavit


Kuchyně je důležitější než si často myslíme. Mít kvalitní linku je důležité, protože opravdu dobrá linka s ideálním rozmístěním skříněk a dostatečně velkou pracovní plochou nám usnadní přípravu jídel i kávy. Uvědomte si, kolik času v kuchyni trávíte. A nemusí to být jen vaření, ale třeba i příprava nápojů nebo dezertů. Někdo vaří méně, někdo více, ale všem se bude lépe pracovat v lince, která bude odpovídat požadavkům jejího majitele.

hnědá linka

Současné trendy velí mít linku spíše v tmavších odstínech. Opět se vrací do módy jiný dekor spodních a vrchních skříněk. Jakmile uvidíte co všechno vám ohledně kuchyně konfigurátor Glanckuchyne dovolí, nejspíš změníte názor a vyberete si úplně jinou linku než jste původně mysleli že budete chtít. Ať už budete rekonstruovat a vybírat novou linku místo té staré a nebo stavíte novostavbu, nejspíš budete chtít moderní linku, která bude velká, poskytne vám spoustu místa, a která bude vypadat podle vašich představ.

moderní linka

Vytvořit linku není problém. Díky konfigurátoru, který používají nejen kuchyňská studia ale i truhláři, si budete moci projít celým procesem výběru linky od tvaru až po jednotlivé barvy a komponenty. Během tvorby linky uvidíte jak vypadají třeba skříňky nebo barvy podle toho co jste si vybrali, takže nebude překvapením hotová namontovaná linka – ta totiž bude vypadat úplně stejně podle vašeho návrhu.

Umíme vyrobit nejen nejmodernější a skutečně luxusní kuchyně s velkoryse řešenou pracovní deskou a skříňkami, ale dokážeme vyrobit i tradiční designy, jako je třeba provence. U nás si linku vybere skutečně každý. Záleží jen na tom co se vám líbí. Neomezujte se ničím, jen prostorem, který pro linku máte vymezený. I na menších prostorech dokážeme divy, a i do malého bytu dokážeme vyrobit linku, která pojme víc nádobí než byste řekli. Když chcete novou linku, dopřejte si skutečnou kvalitu prověřenou roky praxe.