Dřevostavba i porobeton


Bez hypotéky ani pozemek
Dostatečně velký pozemek, na který by se vešel dům podle vašich představ, bude stát klidně i víc jak milion. Pozemky hodně zdražily a tak není divu že je to velice nákladná položka ze stavby. Postavit dům ale potřebujete a chcete, takže se bez pozemku neobejdete. Vždycky se cena odvíjí od velikosti, lokality, terénu a stavu zasíťování. Pokud je pozemek pravidelného tvaru, rovný, v blízkosti alespoň okresního města a má natažené sítě, bude daleko dražší než zpustlý pozemek bez sítí někde na samotě.

dům dřevostavba

Pokud už je pozemek vyřešený a čeká vás už jen výběr domu a jeho stavba, musíte si vybrat jestli budete stavět svépomocí a nebo si raději zvolíte stavbu na klíč. Nejspíš budete chtít samostatně stojící rodinný dům, který bude poskytovat dostatek soukromí všem jeho obyvatelům. V současné době jsou velice populární přízemní rodinné domy, kterým se jinak říká také bungalovy. Jsou to domy které se staví hlavně v USA, ale i u nás si našly spoustu příznivců. Kdo během posledních dvou desítek let stavěl dům, postavil si nejspíš právě bungalov.

Stačí si jen vybrat
Jestli se rozhodnete pro stavbu domu od firmy, nejlepší je zvolit si dům na klíč. Stačí si totiž jen vybrat jaký projekt by se vám líbil, a o všechno ostatní už se postaráme my. Stavíme jak dřevostavby tak zděné domy, a určitě si můžete nechat upravit na přání i projekt který se vám líbí, ale něco vám na něm nevyhovuje.

zděný dům

V naší nabídce najdete několik přízemních domů, ale i patrových. Cokoliv z naší nabídky může být vaše. Naše domy jsou levnější než jinde, a za nižší cenu u nás získáte vysokou kvalitu a především předání stavby včas. Pro předání klíčů v termínu děláme vždycky všechno co je v našich silách.
Součástí domu je všechno kromě kuchyňské linky, kterou si stejně každý chce vybrat podle sebe.