Skleníky od českého výrobce


Pokud uvažujete o koupi skleníku, poté se neunáhlete v koupi. Trh je poměrně dost dobře zásobený, ale rozhodně by o výsledku neměla rozhodnout cena. V tomto případě je lepší se zaměřit na kvalitu materiálu a také na prodejce nebo původ výroby skleníku. Naše společnost patří k předním českým výrobcům skleníků. Na trhu se pohybujeme již přes třicet let a zaměřujeme se i na modernější technologii, kterou běžně zapojujeme do našich produktů. Vyrábíme skleníky na míru podle potřeb zákazníků a nabízíme i takovou specialitu, že si v podstatě můžete váš skleník prodloužit. V praxi to znamená to, že si například zakoupíte polykarbonátový skleník 3 x 4 m, ale zjistíte, že vlastně máte ještě dostatek prostoru, že v podstatě skleník mohl být delší. Není třeba tento prodávat nebo se smířit s jeho malou délkou. My máme pro vás řešení.

skleník z polykarbonátu

Jak prodloužit skleník

Určitě je třeba vědět, jaký model jste si u nás zakoupili, protože od toho se bude odvíjet další požadavek. Všechny naše skleníky snadno prodloužíte a to vždy o 0,5 metru a klidně z něho můžete vytvořit délku až třeba 10 metru i více. Každé prodloužení bude osazeno oknem a v podstatě krásně zapadne do stávající konstrukce. Zvládnete to v pohodě bez problémů sami, a pokud budete mít polykarbonátové výplně, tak to půjde ještě snadněji, jelikož nejsou tak těžké jako sklo.

polykarbonátový skleník

Konstrukce našich skleníků je vyrobena ze zinkovaného profilovaného plechu o tloušťce 1 – 3 mm, záleží na tom, jak moc jsou zatíženy jednotlivé části. A to dělá naše skleníky pevné, odolné a stabilní, které skutečně vydrží dlouhé roky bez problémů sloužit. V ceně skleníku získáte všechno potřebné, aby se skleník rychle a snadno smontoval a mohli jste začít zahradničit. V případě dotazů nebo nějaké rady se na nás můžete vždy obrátit. Pro nás je vždy prioritní spokojenost našich zákazníků, kterým dodáváme naše sortimenty.