Kryjeme vám záda


Chystáte se na jarní prázdniny a víte že vaše auto není v nejlepší kondici? Nebo vás někdo naboural a vaše auto stojí v servisu? Situací, kdy potřebujeme auto a nemáme ho k dispozici, je hodně. Co v takovém případě dělat?

Pokud jde o havárii, většina lidí má pojištěnou i havárii a dostanou k dispozici náhradní vozidlo. Jenže pokud ho sjednané nemáte, musíte si poradit jinak. Můžete si vypůjčit auto třeba u nás. Jsme autopůjčovna v Praze nonstop, takže se na nás můžete obrátit nejen během pracovního týdne, ale i o víkendech a svátcích, a to dokonce i v noci. Kdykoliv budete auto potřebovat, zavolejte nám. Můžeme vám ho přistavit kamkoliv potřebujete, takže můžete ihned odjet. Potřebovat budete jen dva doklady totožnosti a vratnou zálohu. Sepíšeme smlouvu a můžete jet.

staré auto

Všechny naše vozy jsou vybaveny dálniční známkou, můžete začít jezdit kamkoliv potřebujete. Vybrat si můžete třeba Fabii nebo Octavii a to v krátkém i dlouhém provedení. U nás si najde svoje auto každý kdo ho potřebuje. Náš vozový park je doopravdy obsáhlý takže nebudete mít problém si vybrat. Půjčit vám můžeme i dodávku, pokud ji potřebujete.

Jsme půjčovna která na trhu funguje více než 20 let. Za tu dobu jsme pomohli mnoha lidem, kteří zrovna potřebovali auto. Obrací se na nás spousta lidí díky tomu že jsme fér, máme skvělá auta ve skvělém technickém stavu a hlavně proto, že fungujeme nonstop. Auto se vám může pokazit kdykoliv a protože s tím sami máme spoustu zkušeností, fungujeme pořád. Kdykoliv vás vaše auto zradí, my jsme tady pro vás.

silnice havárie

Než si vyzvednete svoje auto ze servisu, můžete jezdit tím co si vypůjčíte u nás. Budeme rádi když rozšíříte řady našich spokojených zákazníků a odvezete si auto které vám bude vyhovovat. Na nás je spoleh, stejně jako na naše auta. Spolehněte se na nás i vy a vyberte si auto u nás.