To nejlepší pro nevěsty


Najít ty pravé stavební šaty není snadné, protože je jich na trhu spousta, a to paradoxně ztěžuje výběr. Mnoho nevěsty jsou do poslední chvíle nerozhodné a nemohou si vybrat zda obléknou třeba korzet nebo šaty s rukávy. Vybírat svatební šaty je nutné co nejdříve, protože ne všechny nevěsty mají konfekční postavu, na kterou se dají šaty sehnat snadno, a tak je někdy nutné vybrané šaty trochu upravit.

šicí stroj

Nic vás nezaujalo?
Některé nevěsty mohou být extrémně náročné na výběr svých svatebních šatů. Chtějí aby byly naprosto perfektní nejen po vzhledové stránce, ale vyžadují také kvalitní materiál a precizní zpracování. Ne každá z těchto nevěst najde svoje vysněné šaty v některém ze salonů, a tak je nutné si nechat ušít svatební šaty na míru. Toto řešení je vhodné pro nevěsty, které mají třeba větší velikost a nebo se jim jednoduše nic nelíbí.

Náš salon má v nabídce desítky svatebních a společenských šatů, ze kterých je možné si vybrat. Nabízíme samozřejmě v případě nákupu i úpravu šatů na míru. Veškeré případné úpravy i šití na míru vyžaduje spoustu času, takže čím dříve začnete své svatební šaty řešit, tím lépe pro vás. Pokud je necháte na poslední chvíli, může se stát, že vámi vybraný model vám nebude sedět, nebude se vám líbit a nebo už nebude k dispozici. Proto je potřeba se po šatech začít dívat už v době kdy máte termín svatby.

nevěsta šaty

V našem salonu najdete nejen šaty a skvělé služby včetně poradenství, ale i doplňky k šatům. Nabízíme rukavičky, závoje, ale také šperky nebo šaty pro svědkyni či družičky. U nás máte jistotu toho, že uděláme maximum pro to, abyste si od nás odnesla šaty snů, ve kterých si budete skutečně připadat jako nevěsta. Ve váš velký den musíte být naprosto spokojená a nic vám svatbu nesmí ani trochu pokazit. Nepadnoucí šaty nebo například rozmazaný make-up vám radost mohou zkazit, proto přípravy nenechávejte na poslední chvíli.