Střecha nad bazénem


Pokud se chystáte, že budete plánovat nějaký bazén anebo nějakou renovaci zahrady, tak prvně popřemýšlejte, jestli budete chtít vůbec bazén anebo jestli už máte vybraný bazén, tak jaké příslušenství si k bazénu pořídíte? Protože pokud budete mít bazén, tak logicky také to bude chtít třeba nějakou bazénovou chemii anebo něco podobného. Jako například chlorové tablety a podobně. Já vždycky jsem si říkala, že nejlepší by bylo, kdyby lidé třeba také měli bazénovou chemii a mimo to také třeba různé síťky na vytahování hmyzu anebo třeba mít zastřešený bazén.

Celá rodina miluje bazén.

Cena zastřešení bazénu není nikterak závratná, není to tak extra drahé, jak byste si třeba mysleli. Ale na druhou stranu to zase není nejlevnější, ale myslím si, že když se rozhodnete pro zastřešení bazénu, tak rozhodně uděláte dobře. Má to opravdu mnoho plusů a mnoho výhod. Třeba například to, že když kolem se bude toulat nějaká kočka nebo pes, tak potom nemusíte mít obavy, že ten pes nebo kočka tam spadnou. Když budete mít zastřešený bazén. Samozřejmě, že také můžete se střechou pohybovat, záleží už na vás, jestli si dáte nějakou automatickou střechu anebo takovou střechu, kterou ručně budete zatahovat a kterou také ručně budete roztahovat bazén.

Máme konečně také zastřešený bazén.

Myslím si, že také v zimě to bude nejlepší, protože alespoň nemusíte si lámat hlavu s tím, že budete muset složitě a pořádně zazimovat bazén. Tedy logicky všechno se musí zazimovat na zimu i bazén. I když tam máte zastřešení. Ale když budete opravdu dbát na to, abyste měli kvalitní zastřešení, tak potom vás nemusí ani zajímat cena zastřešení bazénu, ať to je tak nebo tak, uvidíte, že budete rádi, že si necháte zastřešit bazén. Navíc také vám popravdě řeknu, že zastřešený bazén vypadá lépe, než kdyby byl nezastřešený. Také nezapomínejte se o vodu v bazénu dobře starat, aby voda byla stále čistá a svěží a vy neměli žádnou vyrážku.