Pronajímáme si párty stan na svatbu


Svatba je nejen úžasnou životní zkušeností, ale i významnou vzpomínkou na jeden z nejkrásnějších dnů, který doslova a do písmene patří jen nám. Ve svatební den se také všechno točí kolem nevěsty a ženicha, bývají neustále mnoho hodin středem pozornosti, a tak si mohou vychutnat svou popularitu, postavenou na reálných základech.

Jakmile se pustíte do organizace svatebního dne, zjistíte, že jde o poměrně náročný proces. Výhodnější to bývá tehdy, máte-li zamluvené venkovní prostory, buď na pronajatém pozemku, anebo vlastní, či zapůjčené od příbuzných a přátel. Tehdy lze využít výhod pronájmu párty stanů z Brna. Jaké ukazatele by vás měly zajímat, a jak a podle čeho vybírat ten „správný“ stan?

stan na svatební oslavě

Rozměry – pečlivě si propočítejte, kolik bude pozvaných hostů, a podle toho zjistíte počet židlí a míst u stolů. Dle plochy stolů snadno odvodíte rozměry půdorysu stanové konstrukce. Možná bude zapotřebí využít stan i pro ukrytí občerstvení a květinových dekorací, pro pokládání svatebních darů, anebo jako prostor pro tanec.

zahradní párty

Materiál – materiálem stanové konstrukce bývá pogumovaná textilie, odolná vůči UV záření, dešti, sněžení, námraze, prachu i větru. Tímto se zabývat v podstatě nemusíte, protože výrobci i pronajímatelé stanů s tím počítají a nemohou si dovolit vám nabídnout stanovou konstrukci, která se při slabším vánku nebo po silnějším dešti protrhne či rozpadne.

Zastřešení a zakrytí stěn – některé stany zakrývají pouze strop (střechu) a ty sofistikovanější poskytují zázemí i zakrytím stěn. Toto řešení bývá u svateb častější, protože jste tu lépe chráněni po celý den před větrnými poryvy a rozvířeným prachem.

Ukotvení stanu – až budete mít vyhlídnuté vhodné místo pro postavení stanu, nesmíte zapomenout, že jej bude zapotřebí nějakým způsobem ukotvit, aby vám při větru neodlétl nebo se nezbortil. Slouží k tomu speciální zemnící kolíky a u některých typů lze použít zavěšovací zatěžkávací betonové monobloky.