Pěkné domy


Také jste někdy už uvažovali, že byste si vzali hypotéku? Protože v poslední době jsou velice moderní různé hypotéky, které mají různý dovětek, jako například hypotéka bez doložení příjmů. Abych se vám přiznala, tak mě osobně také velice zaujala hypotéka bez doložení příjmu, a to ihned z několika důvodů. Protože když jsem se ptala mojí kamarádky, která právě se zabývá hypotékami a hypotečními úvěry, tak ona sama mi řekla, že v poslední době jsou velice moderní a také oblíbené hypotéky bez dokládání příjmů. Chvíli jsem ale nad tím přemýšlela, také jsem kroutila hlavou a vlastně jsem si říkala, co vlastně na tom může být tak dokonalého, když je to vlastně hypotéka bez doložení příjmu.

Umíte si navrhnout dům?

Cožpak to není hypotéka jako hypotéka? Peníze jako peníze? A podle mého názoru ani vlastně docela nechápu, proč je vlastně tolik typů hypoték. Však jsou americké hypotéky, potom jsou tady také hypotéky bez registrů anebo hypotéky na pozemek. Tak tohle zase tedy beru, že si chcete třeba vzít hypotéku na pozemek, že třeba máte ještě nějaké peníze, že si koupíte jenom pozemek na hypotéku a potom si potom třeba po pár letech budete stavět dům anebo chatu či chalupu. To už je asi na vás, co si potom na koupeném pozemku postavíte.

Nové bydlení je pěkné.

Ale kdybyste třeba chtěli slyšet názory odborníků, tak já jsem se takhle ptala a všichni mi řekli, že hypotéka bez dokládání příjmu by prý mohla být opravdu ideální volbou. Pokud i vy hledáte nějakou kvalitní hypotéku, u které ušetříte a u které se nemusíte bát nějakých skrytých poplatků anebo takových těch hvězdiček, které vždycky bývají ve smlouvách, tak opravdu se vám vyplatí hypotéka bez dokládání příjmů. Vážně se nemusíte bát, protože jsem se také ještě zeptala telefonicky bankovního poradce, který mi opět potvrdil, že hypotéka bez dokládání příjmů může být naprosto skvělou volbou. Takže se také nemusíte bát a pokud nevěříte, klidně se podívejte na informace na internetu.