Moje škola

Také se rádi učíte, anebo máte rádi jiné další vzdělávání? Pokud ano, tak vás vítám ve svém klubu. Já jsem totiž takový člověk, který jsem moc rád učí a který také vzdělává. Jsem pro to, aby se děti učily a další lidé vzdělávali. Protože já zastávám takový názor, že člověku není vždycky tak moc let, aby začal s nějakém studiem a podobně. A myslím si, že pokud lidé studují opravdu dlouho a celoživotně, tak je to velice výhodné, protože si procvičují mozek a tak podobně. Ovšem si ale nemyslete, že vás tady nutím, abyste třeba studovali do svých padesáti let a vůbec do té doby jste nechodili do práce. Tohle tedy vůbec ne. A bylo by to špatné.

Ráda čtu.

Protože jsou tady například školy, které se dají studovat jinak. Jsou tady také různé kurzy, kam můžete docházet jednou či dvakrát týdně. Já jsem právě studovala střední školu dálkově a jsem ráda, že jsem tohle dodělala. I když moje vysvědčení nebylo ukázkové, tak i taky jsem ráda. Konečně už mám maturitu. Také mě potěšil fakt, že moje kamarádka šla se mnou do kurzu španělštiny a do kurzu italštiny. Musím uznat, že tyto dva jazyky jsou si podobné, protože jsem se oba dva jazyky naučila velice rychle a také dobře. Pokud i vy máte zájem se naučit nějaký cizí jazyk, tak samozřejmě neváhejte, protože kolik umíš jazyků, tak tolikrát jsi člověkem.

Ráda se učím.

Určitě toto pořekadlo znáte, protože je to velice výhodné a je to pravda. A já zatím umím perfektně anglicky, takže když k tomu ještě přidám španělštinu a italštinu, tak to bude pro mě opravdu ta nejlepší volba. Protože také chci hodně cestovat, takže se mi cizí jazyky budou hodně hodit. A jaké jazyky umíte vy? Nebo vy se neradi vzděláváte? Já znám totiž i různé děti, které už v deseti letech rezignují na učení a nechtějí se dále vzdělávat. Podle mého názoru je tohle opravdu škoda a myslím si, že rodiče by měli zasáhnout a přesvědčit své děti, aby se také vzdělávaly, protože vzdělání je do budoucna opravdu hodně důležité.