Dovolená v horách strávená v posteli

Líbí se vám horská úbočí a daleké výhledy do okolní krajiny? Sledujete rádi tyto scenérie z okénka horské chalupy, stylové dřevěnice, jejíž konstrukci pamatuje několik generací vašich předků? Pak byste tam mohli zavítat na týdenní dovolenou.

krása Krkonoš

Očekáváte-li, že vás zveme na pěší turistiku a zdolávání značných převýšení s batohem na zádech a jazykem na vestě, pak jste vedle, „jak ta jedle“. Tentokrát vás chceme nalákat na jiné dobrodružství – na horskou dráhu v podobě nepřetržitých sexuálních radovánek.

Hory jsou krásné, a málokdo vám v tomto tvrzení bude odporovat, ale čisté povětří a daleký výhled dokážou navodit sexuální náladu, a vy se pak budete zmítat z orgasmu do orgasmu. Napadá vás, jak to ale udělat, když „norma“ běžných mileneckých párů je dva až tři styky za týden, a zde máme na mysli pět až šest styků za den? Docela jednoduše – vhodnou stravou a dokonalou relaxací.

hotelový pokoj

Předně se soustřeďte na to, abyste vypnuli mobil, vůbec nesledovali televizi, neměli s sebou žádný notebook – pouze hezkou knížku. Toto je základní předpoklad k úspěchu. Pak se ukládejte k spánku brzy večer, nejlépe po 20. hodině, tedy v létě ještě před západem slunce. S milováním začínejte ráno kolem šesté a s hodinovými až dvouhodinovými přestávkami pokračujte až do brzkého odpoledne. Večer spíše odpočívejte a dopřejte si krátkou procházku po okolí.

Stravujte se lehce, nejlépe zcela bez masa, s luštěninami a celozrnnými obilovinami, s plnými miskami oříšků, sušeným ovocem včetně kokosových plátků a velkým množstvím čerstvé zeleniny a ovoce. Raději dva melouny, než troje přeslazené čokoládové oplatky. A žádný alkohol, pouze ovocné šťávy nebo minerálku.

A co když to nebude klapat

Kdyby se vám před odjezdem do hor stalo, že se vaše erekce začne vytrácet, nepropadejte panice v domnění, že vám pomůže Sildenafil Oral Jelly 100 mg. Spolehněte se raději na sílu přírody, na bylinnou léčbu. Bylinky si můžete vzít i s sebou do hor a nabídnout je partnerce, jedná se o světoznámé a velmi osvědčené adaptogenní rostliny, rostoucí divoce v čistém horském prostředí Himálají nebo peruánských And (Ashwagandha a Maca peruánská), které obsahují mnoho živin, a svým účinkem podporují tvorbu testosteronu a zároveň tlumí množství stresových hormonů.