Co k snídani pro růst svalů?

Pro vaše svaly je velmi důležitá výživa. Bez správné výživy nemohou vaše svaly růst. A růst svalů, to je to, po čem mnoho mužů, ale také žen touží. Někdy nechceme spoléhat pouze na stravu, cvičení a naši pevnou vůli. Možná, že už jste slyšeli od steroidech. Ty jsou ale nelegální a zdraví škodlivé, a rozhodně vám nestojí za to, abyste je zkoušeli. Můžete ale zkusit legální, a přesto účinné látky na podporu růstů svalů, jako je Ibutamoren US supplements.

snídaně

Snídaně je nejdůležitější částí dne. Mnoho lidí ji ale vynechává, nebo se odbývají pouze kávou. Pokud chcete, aby vaše svaly nabyly na objemu, rozhodně byste neměli snídani vynechávat. Jaké snídaně jsou vhodné pro růst svalů? Neodbývejte se ráno pouze tekutinami a najděte si čas, abyste do sebe dostali to správné jídlo. Vhodná je snídaně s vysokým obsahem bílkovin. Mnoho lidí se mylně domnívá, že nejlepší volbou jsou cereálie. Ty jsou ale většinou plné cukru a sacharidů, a bílkovin je v nich naprosté minimum. To, že zalijete misku cereálií mlékem moc nepomůže.

vejce

Ráno potřebujete bílkoviny a aminokyseliny, ne cukry. Proto běžná česká snídaně v podobě rohlíků, baget, koláčků a toustů není úplně vhodná.Co tedy vhodné je? Potraviny s vysokým obsahem bílkovin. Na snídani jsou skvělé vejce. Dá se z nich připravit spousta vysoko bílkovinových receptů. Míchaná vajíčka, vajíčka natvrdo, naměkko, volská oka nebo vajíčkovou pomazánku. Dále můžete zvolit jogurt, nejlépe řecký, který má vysoký obsah bílkovin. Pro sladkou chuť ho můžete osladit lžičkou medu, nebo třeba různým ovocem. Například banán jogurt skvěle osladí. Pokud chcete přijmout méně cukru, zvolte spíše bobulovité ovoce, jako jsou maliny, jahody, borůvky.

Jestli už chcete pečivo, doplňte ho pořádnou dávkou bílkovin. Pečivo si tedy obložte kvalitní, vysokoprocentní šunkou, sýrem a můžete přidat i vejce. Jako nátěrku použijte třeba žervé.