Pozvěte své blízké


Každá svatba se musí plánovat předem. Nevěsty chtějí mít krásnou svatbu, která bude odpovídat jejich představám. Přípravy začínají výběrem místa a data, protože to jsou základní věci, bez kterých je zbytečné cokoliv plánovat dál. Ideální je potom pokračovat svatebním oznámením. To si většinou nevěsty vybírají podle toho, v jakém stylu mají připravenou svatbu. Často můžeme vidět že oznámení je ve stejném designu jako třeba svatební kytice nebo výzdoba.

vtipné oznámení

I když máme dnes všichni počítače s internetem, některé věci i přesto dáváme svým blízkým raději v papírové podobě. Jednou z těchto věcí je právě svatební oznámení a další součásti pozvání. Pokud chcete k oznámení objednat třeba jmenovky nebo svatební menu, rozhodně si vyberete stejný design. Stejně může vypadat i pozvánka ke stolu, která se dává pozvaným spolu s oznámením. Pozvánka ke svatebnímu stolu – text může být vtipný nebo může obsahovat jen strohé oznámení že vybrané lidi zvete na hostinu, ale vždy dbejte na to, aby pozvánka ladila s ostatním zbožím. Vypadá to daleko lépe než když je všechno v jiném provedení.

Plánování svatby není jednoduchá věc, ale určitě byste si to měli užít. Dnes najdete na internetu spoustu lidí, kteří dokážou připravit krásné dekorace, které jsou v kurzu. Nechte si připravit oznámení z plexiskla, které můžete doplnit o uvítací ceduli, kterou můžete umístit ke vchodu na svatební místo. Internet je plný inspirace, takže určitě najdete něco co se vám bude líbit. U nás si můžete nechat vyrobit jak oznámení, tak jmenovky nebo pozvání ke stolu.

elegantní oznámení

Důležité informace
Nechcete aby vaši hosté měli u sebe telefony? Chcete aby každý měl na sobě něco v barvě vaší svatby? Nebo chcete elegantně vyřešit žádost o svatební dary? Napište to na papír a vložte k oznámení. Obálka může rovněž obsahovat třeba informace o ubytování.