Opravíme i vaše zuby


Podle posledních výzkumů trápí zubní kazy velkou část nejen dospělé, ale i dětské populace. Je to problém, který se dlouhodobě zhoršuje kvůli tomu že lidé si neumí zuby správně čistit a nechodí na preventivní prohlídky. Někdo by mohl namítnout že na prevenci se chodí těžko, když zubaři nepřijímají nové pacienty. Pokud je to i váš problém, naše zubní ordinace Praha 10 zatím stále volná místa má.

zubní ordinace

Proč jít k nám?
Naše nová zubní klinika je moderně vybavena, a díky novým přístrojům dokážeme diagnostikovat jakýkoliv problém, který rovněž dokážeme i účinně vyřešit. V naší ordinaci na vás čeká tým mladých lékařů, kteří mají samozřejmě ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru. Všichni jsou zde empatičtí, protože ví, že některá ošetření jsou velmi bolestivá i přes použití lokálních anestetik. Proto je vždycky lepší se o svoji zuby starat, protože jedině tak se dá předejít vzniku zubních kazů, což je nejčastější onemocnění zubů u dospělých i dětí.

Jak si zuby čistit?
Pokud chcete mít zub zdravé, rozhodně si je čistěte dvakrát denně kvalitním zubím kartáčkem, který vám doporučí naše dentální hygienistka. I na dentální hygienu byste měli chodit dvakrát ročně, protože vám tam odstraní všechno co na zubech nemá být. Díky tomu je ochráníte před vznikem zubního kazu, který vzniká právě z plaku. Proto je důležité používat i zubní nit.

bělení zubů

Soud máme volná místa, můžete se k nám objednat. Jenže i u nás se kapacity postupně plní. Proto je dobré nečekat s prvním vstupním vyšetřením a objednat se co nejdříve. Využít k objednání můžete třeba náš webový formulář. Staňte se i vy jedním z našich spokojených pacientů a mějte zdravé zuby, po kterých jste vždycky toužili. Díky nám budete mít zuby nejen zdravé, ale i zářivě bílé. Kromě klasické zubní medicíny nabízíme i bělení. Ceník všech výkonů si můžete prohlédnout na našem webu.